Virtuálny tuning - Daewoo Lanos

Autor: eMKa Slovensko <emkask@lanosclub.com>, Téma: TUNING, Zdroj: http://www.autotuning.sk/, Vydáno dne: 17. 06. 2006

Na serveri Autotuningu je článok o VT Daewoo Lanos.

V našich končinách je Lanos vežmi rozšírené a vcelku obžúbené každodenné vozenie bežných motoristov. V ostatných mesiacoch si však stále viac získava priazeň nadšencov úprav a individuality. V tomto smere sa radi prispôsobíme trendom.

Preto pre vás Beastie pripravil pre oko vežmi efektnú, no okrem lakovania úplne nenáročnú úpravu. Pravda, celý Lanos na obrázkoch je hlavne o laku, ktorý by v tejto podobe nebol lacný, ale ten efekt... Každý sa musí otoči! Po chvíli zistíte, že predná kapota nemá mriežku. Tu sa s vežkými výkonovými úpravami nerátalo, a teda ani s nárokom na vežký prísun chladiaceho vzduchu. V prípade potreby je možné papužu prednej pretiahnutej kapote žubovožne zväčšova. Pre oblos je karoséria zbavená oterových líšt, má zavarené zadné dvere a predný i zadný nárazník sú upravené jemným zahladením. Predný má navyše zväčšený otvor pre chladič i brzdy.

Pre rozmerné 17-palcové disky Toora T238 so športovými pl᚝ami sú upravené lemy všetkých blatníkov. Farebné ladenie karosérie dopĺňa červená zadná optika a tmavé fólie. Tie ladia s čiernou kapotou, strechou a zadným odtrhovým krídlom na hrane strechy. Na stranách je auto rozdelené strieborným pásom s tieňom na oranžovú a sivú metalízu. Celok uzatvára mierne väčší výfuk.

virtual tuning daewoo lanos

virtual tuning daewoo lanos