Daewoo Lanos II - interiér

Autor: eMKa Slovensko <emkask@lanosclub.com>, Téma: O LANOSE, Zdroj: http://www.hyundaibrno.cz/DaewooOld/Lanos/Interier.html, Vydáno dne: 26. 10. 2004

Lanos se může pochlubit jedním z nejprostornějších interiérů ve své třídě, který je vybaven sedáky umožňujícími komfortní cestování.

Ergonomické sedadlo řidiče spolu s přehledným uspořádáním ovládacích prvků umožňuje řidiči plně se věnovat situaci na vozovce. A k větší využitelnosti Lanosu přispívá také standardně dodávané opěradlo zadních sedadel dělené v poměru 60:40, čímž lze zvětšit objem zavazadlového prostoru u sedanu až na ohromujících 958 l (pro hatchback 886 l).

Veškeré změny, které byly uskutečněny v interiéru Lanosu směřují k většímu komfortu a pohodlí. Čalounění interiéru, které je z nových potahových látek, má nový design. Prodloužené loketní opěrky jsou nyní více funkční a byly na ně přesunuty ovladače elektrického stahování oken (původně umístěné ve středové konzole). Vybrané modely jsou navíc dodávány z hliník imitujícím obložením přístrojového štítu a středového panelu, kontrastujícím s tmavou palubní deskou.

Nový Lanos je o 10% tižší než předcházející model. Byl navržen tak, aby zabraňoval a tlumil hluk a vibrace, pocházenících ze všech možných zdrojů. Došlo ke znásobení zvukové izolace kapoty, motoru střechy, podlahy i sloupků.


Interiér nových Lanos-ov.Volant a palubovka nových Lanos-ov.Odhlučnenie nových Lanos-ov.